По инициативе директора Вентспилсской 2-й средней школы Инары Кейши с ней будут прекращены трудовые правоотношения, и в четверг, 24 августа, Вентспилсская дума в соответствии с Законом о труде приняла решение освободить Инару Кейшу от должности директора Вентспилсской 2-й средней школы.

7 сентября 2023 года назначено последним рабочим днем ​​директора.

Кейша является директором Вентспилсской 2-й средней школы с 2019 года. Под ее руководством в школе началась реализация новых образовательных программ, в том числе по направлениям «Математика, инженерия или предпринимательство» и «Гуманитарные науки и технологии». В 2022/2023 учебном году в школе обучалось более 500 детей.

До назначения нового директора школой будет руководить исполняющий обязанности директора, назначенный Вентспилсским Управлением образования.

Читай еще

Комментарии (12)

 • 0
  Toljan 26.08.2023, 10:51:11

  Страно, что увольняется в начале учебного года. Если планировала, логично было уволиться весной - после окончания года

 • -1
  ХххL 26.08.2023, 11:02:44

  Всякие жизненные обстоятельства бывают.
  А в общем летом нагрузка меньше, деньги те же. Так что всё логично.

 • -1
  bortsch 27.08.2023, 04:56:19

  что такое "отпускные" – знает каждый педагог, a уж директор 2-ой средней знала ... тем более

 • -1
  зайка 27.08.2023, 13:18:43

  ....уж очень всё туманно

 • -3
  ХххL 27.08.2023, 13:44:08

  Знания латышского не смогла подтвердить?

 • -1
  P/i Ventspils Izglītības pārvalde 4 недели, 1 день назад

  Ventspils Izglītības pārvalde respektē ikviena darbinieka izvēli un rīkojas atbilstoši Darba likuma prasībām.
  2023./2024. mācību gadam Ventspils 2. vidusskolas direktore kopā ar skolas vadības komandu ir sagatavojusi visu nepieciešamo jaunā mācību darba uzsākšanai un vecāki var būt pārliecināti, ka mācību darbs netiks ietekmēts. Līdz jauna direktora iecelšanai amatā skolu vadīs Ventspils Izglītības pārvaldes noteikts direktora pienākumu izpildītājs.

 • 0
  Этери 3 недели, 5 дней назад

  то есть ни о чём..... реальной ситуации не рассказано. тогда зачем это публиковать??????

 • -2
  Этери 3 недели, 5 дней назад

  Вопрос остаётся насчёт Парвенты - ходят слухи, что вместо 2х оставят 1ну школу. Вопрос когда и какую? 5ю среднюю? Может одну, но СРЕДНЮЮ оставить????????

 • 0
  PI Ventspils Izglītības pārvalde 1 неделя, 1 день назад

  Labdien!
  Pārventā jau kopš 2021.gada vairs nav nevienas vidusskolas, kad 2016./2017.mācību gadā Ventspils 5.vidusskola tika reorganizēta par Ventspils Pārventas pamatskolu, bet 2021./2022. mācību gadā Ventspils 3.vidusskola tika reorganizēta par Ventspils 3.pamatskolu.

  Izglītības un zinātnes ministrija virzīja skolu tīkla optimizācijas plānu, paredzot kvantitatīvos rādītājus skolēnu ziņā, kas skolai jāizpilda, lai saglabātu savu statusu. Ventspils valstspilsētas pašvaldība ir aktīvi sniegusi dažādus priekšlikumus par izvirzītajiem kritērijiem un citiem aspektiem, lai nodrošinātu izglītības tīkla pieejamību mūsu pilsētā. Šobrīd ministrijas plāns vēl nav apstiprināts valdībā un attiecīgi arī pašvaldība nav nekādus lēmumus pieņēmusi par kādu izglītības iestāžu reorganizāciju.

 • -2
  Wоlf 2 недели, 6 дней назад

  Sakarā ar kādu likumu sākumsskolas vecākus nelaiž iekšā pēc bērna??? Man, ka arī bērnam, ir svarīgi nodot skolotājai rokās, nevis kādam citam skolēnām. Covids vairs nav...bērnam uztraukums, man arī...citas skolas nav tādas problēmas.

 • 0
  Saņa 2 недели, 4 дня назад

  Sakarā ar bērnu drošību. Jebkurš pieaugušais no malas ir apdraudējums. Gan jau arī teiksiet, ka neesat mierā ar dzimšanas apliecības un personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanu, ne?
  Ja ir vēlme personiski tikties ar skolotāju - šāda vizīte ir jāpiesaka, un tad jau gan mierīgi var tikt pie skolotājas un nodot rokās visu, ko nepieciešams!

 • -2
  Wоlf 2 недели, 2 дня назад

  Vai tad ir droši atdod bērnu kādam citam, kuru bērns nezin? Vai šajā brīdī bērns jūtas drošībā??? Nē, nav!!! Vai bērnudārza arī tās pats- vecākus nelaiž iekšā un vizīti jāpiesaka? NĒ. NAV TĀ!!!! Tās ir murgs, citas skolas strāda kā vienmēr...

Оставь комментарий:

Чтобы оставить комментарий, просим сначала войти в систему через: