Плохо чистят снег!

мнение@ | 11.01.2021, 08:54:55 | 737

Опять зима пришла неожиданно?? И дворники и коммунальник отвратительно относятся к своей работе! 8 утра. В парвенте не пройти ни проехать нормально, всё в снегу!!Сколько можно!? Из года в год одно и тоже! (((

Комментарии (10)

 • -1
  pribalt 5 дней, 9 часов назад

  Кто его набросал тот пусть и убирает ... так ответил мэр киева кличко

 • -2
  remilevi012 5 дней, 6 часов назад

  А чё так можно БЫЛО?

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" 4 дня, 11 часов назад

  Labdien! Diemžēl sniegs visā pilsētā snieg vienlaicīgi. Kopumā pilsētā ir ap 190 km ielu, taču ne visas ir iespējams notīrīt uzreiz, tādēļ ielas ir sadalītas pa klasēm A, A1, B, C un D klases, kuras tiek tīrītas noteiktā laika periodā, no kurām svarīgākās ir A klases ielas, kas jāattīra 2 – 3 stundu laikā pēc sniega snigšanas, B klases 4 stundu laikā , C klases 6 stundu laikā , bet D klases 24 stundu laikā. Tehnika nevar izbraukt uz visām ielām vienlaicīgi, tādēļ šāds sadalījums nodrošina ielu tīrīšanu pakāpeniski un pēc to nozīmības. Lai ielas attīrītu un būtu vieglāk izbraucamas, tās kopj speciāli iegādāta tehnika, kas aprīkota ar moderniem sāls kaisītājiem un lāpstām.

 • -1
  Saņa 4 дня, 11 часов назад

  Par piemāju ietvēm man būtu ieteikums tiem, kas grib izkustēties, bet sporta zāles tagad ciet - paņemiet lāpstu un no rīta parociet sniegu, notīriet ietvi vai kaimiņam mašīnu! Būs jums sportiņš, un sētniekam vai kaimiņam prieks! Mazāk negāciju- vairāk prieka!

 • -2
  Сергей Букреев 4 дня, 7 часов назад

  Ты, придурок, тебе делать если нечего, лопату в грабли и вперёд, с песней!
  А я человек работящий, так мне и работы своей хватает.

 • -4
  Миру мир! 4 дня, 10 часов назад

  О каком снеге может идти речь при страшной пандемии!!!
  Все снегоуборочные машины -
  на борьбу с вирусом!!!

 • 0
  реплика 4 дня, 4 часа назад

  А вот рассчитать бы, за сколько времени можно расчистить проезжую часть, стоянки, тротуары при наличии энного количества людей и техники?
  Или несколько переиначив, во сколько нужно начинать уборку чтобы к 7:30 все дороги были проезжими?

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" 2 дня, 12 часов назад

  Labdien! Ņemot vērā to, ka pirmdien sniegs beidza snigt tikai ap plkst. 7.00 no rīta, tad uz plkst. 7.30 nav iespējams visā pilsētā vienlaikus notīrīt visas ietves un ielas. Aicinām iepazīties ar aktuālāko informāciju par sniega tīrīšanu ziemā šeit: https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/201735-ziema-ielas-tiek-tiritas-noteikta-seciba

 • 0
  Saņa 2 дня, 12 часов назад

  Ja Tev vajag, lai visi ceļu 7.30 būtu izbraucami, tad sarunā, ka pie jebkādiem apstākļiem snigšana vienmēr beidzas pirms pusnakts, sākas ne ātrāk par 22, un vēlams, lai snieg tikai nost no brauktuvēm - mežos, uz kalna, pie jūras, iekšpagalmos, bet protams, ne uz braucamās daļas!!
  Saprotu, ka apsnidzis ceļš var radīt neērtības, bet nu ir jāsaprot, ka ja sniegt, tad pat, ja ceļš būs notīrīts kā pirmais, tad turpinot snigt, tas kādā brīdī atkal būs apsnidzis!!! Loģiku jau ar var piesaistīt!

 • -2
  реплика 2 дня, 6 часов назад

  Saņa, вообще-то это был сарказм по отношению к автору темы. Чтоб подумал насколько это реально после сильного снегопада вычистить все дороги одновременно.

Оставь комментарий:

Чтобы оставить комментарий, просим сначала войти в систему через: