О вечном и важном. (3-я часть)

Анжелика | 19.06.2019, 17:46:32 | 727

Идём дальше. Кладбища Парвенты. О кладбище около нефтебазы писать не буду, была там давно и слава Богу. Кладбище около бывшей ,,пожарки,, . Там можно ужастики снимать. Забор покосился, мусор годами не вывозили, коммунальные службы , наверное, последний раз убирали там при царе ,,Горохе,, . Многосантиметровый слой пожухлой листвы, не знаешь , куда ногу поставить, чтобы не подвернуть или не сломать. Уважаемые городские власти, коммунальные службы, и ещё не знаю, кто отвечает за эти места, обратите, пожалуйста, внимание на данные факты. И очень прошу людей, для которых эта тема не актуальна, не оставляйте, пожалуйста, глупые комментарии. С уважением Анжелика.

Комментарии (6)

 • -1
  SANTA KRŪMIŅA 19.06.2019, 22:56:21

  Полностью согласна с АНЖЕЛИКОЙ!!!

 • -2
  Ventspilsreiss 20.06.2019, 18:40:44

  Jau vairākus gadus laikā no aprīļa līdz novembrim maršrutā Nr.6 “Ventamonjaks – Meža kapi - Saules iela” atsevišķi reisi kursē līdz pieturai “Jaunie Meža kapi”, tā nodrošinot ērtāku nokļūšanu Meža kapu jaunajā daļā. Kopumā tie 4 reisi darba dienās un 7 reisi brīvdienās. Autobusu sarakstos pie reisu izpildes laika tiem ir norāde JK.
  Pasažieru plūsmas dati liecina,ka pieprasījums pēc šiem reisiem ir ļoti mazs - vidēji 0,3 pasažieri reisā. Tas nozīmē,ka tikai katrā trešajā reisā ir viens pasažieris, bet pārējā laikā autobuss kursē tukšs.
  Lai pagarinātu šo reisu kursēšanas ceļu vai mainītu kāda maršruta kustības ceļu apkārt kapiem, papildus izdevumi būtu ne tikai pārvadātājam, bet tādi būtu nepieciešami arī infrastruktūras attīstībai un uzturēšanai, jo pašlaik tā nav piemērota sabiedriskajam transportam (ceļš, pieturas un ietves).
  Lai atklātu jaunu maršrutu vai veiktu tajā grozījumus, nepieciešams iesniegt pasūtītājam izmaiņu projektu un ekonomisko pamatojumu,kura šajā gadījumā nav.

 • 0
  Анжелика 20.06.2019, 19:23:49

  Спасибо Ventspilsreiss за исчерпывающий ответ. В расписании маршрута №6 слишком большие интервалы между рейсами, а остановка в новом секторе в самом его начале и разбитая дорога не слишком пригодна для пешеходов, а до конца сектора идти целую остановку. Да, к сожалению дороги-это уже относится к другим структурам.

 • -1
  P/i "Komunālā pārvalde" 26.06.2019, 13:08:34

  Saskaņā ar Ventspils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem par kapsētas apsaimniekošanu atbildīgā iestāde uztur kārtībā un tīra kapsētu teritoriju ārpus kapavietām, tas ir - iekšējo ceļu, koplietošanas laukumu tīrīšanu, kā arī veic ārpus kapavietām esošo apstādījumu un koku kopšanu.
  Savukārt, kapavietu kopšana un uzturēšana kārtībā ir kapavietu uzturētāju pienākums, tādēļ aicinām kapavietu uzturētājus izturēties atbildīgi pret saviem pienākumiem un sakopt savā atbildībā esošās kapavietas un savāktos atkritumus, kā lapas, zarus nenovietot uz taciņām, bet aiznest uz atkritumu konteineriem.

 • -1
  P/i "Komunālā pārvalde" 26.06.2019, 13:08:40

  Kantsonu kapos lapu grābšana pamatā tiek veikta rudenī, taču par cik šajos kapos aug daudz lapu koku, arī pavasarī vēl tika vāktas lapas, kuras bija atstātas kaudzēs uz kapu celiņiem. Sakarā ar to, ka apkalpojošam transportam nav iespējams piebraukt meža pusē, atkritumu konteiners ir novietots nedaudz tālāk no žoga. Neapzinīgi kapu apmeklētāji, savus atkritumus neaiznes līdz konteineram, bet pārber turpat pāri žogam. Lai neveidotos atkritumu kaudze, šie atkritumi maija mēnesī tika savākti un izvesti.

 • 0
  Анжелика 02.07.2019, 11:40:49

  Спасибо P/i "Komunālā pārvalde" за конкретный ответ. И тут нечего добавить. Должны люди содержать в чистоте и порядке места захоронения своих родных и близких. К сожалению, не все вечны и приходит такой момент, когда уходят последние члены семьи и все остаётся на самотёк... Вот вопрос с дорогами так и остался в подвешенном состоянии. Возможно, что какая-то из городских служб возьмёт на себя смелость и ответственность и прояснит ситуацию, кто тут должен быть ответственным за ямы-канавы.

Оставь комментарий:

Чтобы оставить комментарий, просим сначала войти в систему через: