уголь. высокий забор - решение проблемы!?

Cosa Nostra | 30.08.2018, 06:45:14 | 603

Мне и моей квартире угольная пыль не мешает и не создаёт никаких проблем. Но многие жители жалуются на грязные черные окна, полы от опыления угля ..... так вот - в Риге на Криеву сала полным ходом идет строительство высокого (23 метра!) сеточного увлажняещегося забора который должен будет оградить город от угольной пыли.
А может и в Вентспилсе построить такой забор? Финансирование пополам от Думы и порта, ещё можно и из еврофондов что взять. Построим забор и решим раз и навсегда проблему?

Комментарии (7)

 • -2
  Дедушка 30.08.2018, 08:34:59

  Представьте, Cosa Nostra , ситуацию. У ваших соседей по ночам громко играет музыка. На вашу жалобу они отвечают - а вы поставьте звукоизолирующую стенку.
  Вопрос в том, за чей счёт должны решаться такие проблемы?

 • -2
  Вентспилсская городская дума 31.08.2018, 08:47:39

  Atbild Ventspils pilsētas domes Vides uzraudzības nodaļa:
  Pašvaldība pateicas iedzīvotājiem, kuri seko līdzi vides situācijai Ventspilī un izsaka savus priekšlikumus tās uzlabošanai. Tomēr vēlamies atzīmēt, ka piesārņojošās darbības atļaujas, tostarp arī darbībām, kas rada putekļus, izsniedz valsts iestāde – Valsts vides dienests, Ventspils gadījumā tā ir Ventspils reģionālā vides pārvalde. Tā veic arī atļauju nosacījumu izpildes kontroli. Pašvaldībai ir tikai tiesības pieprasīt no kontrolējošās institūcijas, ko tā veikusi piesārņojošās atļaujas nosacījumu kontrolē. To pašvaldība arī regulāri dara, vēršoties gan Valsts vides dienestā, gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.

 • -2
  Вентспилсская городская дума 31.08.2018, 08:48:33

  Savukārt uzņēmumam kā piesārņojošās darbības veicējam ir pienākums rast risinājumus, t.sk. arī finansiālos un tehniskos risinājumus , lai samazinātu savas darbības ietekmi uz pilsētas iedzīvotājiem. Pie tam, pieredzi var smelties ne tikai Rīgā, bet arī citur Eiropā un pasaulē. Ja uzņēmums cenšas ekonomēt uz vides prasību ievērošanas rēķina, tad Valsts vides dienests ir vienīgā atbildīgā institūcija, kurai ir nelokāmi jāpieprasa šo prasību izpilde, nepieciešamības gadījumā sodot vainīgo.

 • -2
  Вентспилсская городская дума 31.08.2018, 08:49:20

  Pašvaldība un brīvostas pārvalde nevar tērēt līdzekļus pasākumiem, par kuriem tieši atbild valsts dienesti un privātie uzņēmumi. Pašvaldības atbildībā ir daudzas jomas, kur nepieciešams ieguldīt nodokļu maksātāju līdzekļus, t.sk. izglītība, veselības aizsardzība, palīdzība maznodrošinātajiem u.c. Vienlaicīgi informējam, ka saistībā ar akmeņogļu putēšanu pašvaldība jau vairakkārt vērsusies gan Valsts vides dienestā, gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā un arī turpmāk pieprasīs , lai kontrolējošās iestādes uz uzņēmumi pildītu savus uzdevumus piesārņojošās darbības un tās kontroles jomā.

 • -1
  Cosa Nostra 03.09.2018, 06:21:19

  Если ничего не делать и ничего не решать, так и будем постоянно жаловаться на черные полы и окна в квартирах

 • -3
  koška 05.09.2018, 18:22:19

  Segodņa utrom opjatj čornije poli u otkritih dverei balkona. Mebeļ na balkoņe pokrita čornoi piļju. A ja naivnaja dumala, čto vsjo uže zakončilos... Toļi ješčo budet, ai, ai, ai...

 • -2
  Ilze Ilze 05.09.2018, 22:39:56

  Да, второй день на Инженеру квартира вся чёрная от угольной пыли.... Ничего не кончилось. Наглость VTO и VVD на высочайшем уровне. Рука руку моет

Оставь комментарий:

Чтобы оставить комментарий, просим сначала войти в систему через: